O mně

Jmenuji se Lukáš Vlček, pocházím z Děčína a je mi 31 let.

Aktuálně jsem zaměstnán u společnosti Lotraco s.r.o., kde se věnuji vývoji systému pro rezervaci časových oken skladu expedic – Time Slot Control

Dříve jsem zaměstnán u společnosti IBR Consulting s.r.o., kde jsem vyvíjel aplikačního řešení pro společnosti z oblasti dopravních staveb (ŘSD, SŽDC, SFDI, a další). 

Pracuji převážně na technologiích z rodiny .NET. Dále se také zabývám infrastrukturou založenou na kontejnerové technologii Docker. 

V roce 2011 jsem absolvoval Střední stavební a technickou školu v Ústí nad Labem, obor Mechanik elektronik. Dále jsem pokračoval na Technickou Univerzitu v Liberci kde jsem studoval obor Informační Technologie. 

Během studií jsem se dostal k C++/C, Java, PHP, MySQL, Python a nakonec C# a MSSQL, kde začala má kariéra softwarového vývojáře. Ve 21 letech jsem se začal okrajově věnovat grafice prostřednictvím balíčku Adobe Creative Cloud, kde jsem se naučil základy grafického designu. Již nějakou dobu provozuji jak Linuxový server (Ubuntu) tak Windows server 2016/2019. Ani na jednom řešení mi není cizí konfigurace a správa obou systémů. 

Baví mě oblast vývoje a návrhu aplikací. Stále se rád učím novým věcem a snažím se co nejvíce rozvíjet svůj talent. 

Více informací naleznete v mém životopise