Informace o copyrightu

Všechna práva na texty, obrázky, animace, loga, videa, zvuky, ilustrace a dokumenty ke stažení a rovněž všechna práva na veškerý obsah stránek https://lukas-vlcek.cz/ , včetně publikování na těchto webových stránkách,  přísluší mé osobě (Lukáš Vlček). Tyto materiály jsou chráněny autorským právem a nesmějí být třetími stranami použity, kopírovány, pozměňovány nebo distribuovány  pro komerční účely.

V důsledku toho nesmí být žádný z těchto předmětů jakýmkoliv způsobem reprodukován, modifikován, šířen, komerčně využíván nebo znovu používán bez předchozího písemného souhlasu z mé strany. Jako žádost o povolení k použití nebo pro příslušné informace prosíme použijte kontaktní formulář.

Všechny odkazy na stránkách https://lukas-vlcek.cz/, které se týkají jiných poskytovatelů služeb, jsou uvedeny pouze za účelem většího pohodlí uživatelů. Nicméně, nepřijímám žádnou zodpovědnost za obsah takových stránek. Přítomnost odkazů na stránky třetích stran nesmí být považována za doporučení nebo schvalování těchto stránek či informací a obsahu, které tyto stránky obsahují. Jen uživatel sám je zodpovědný za používání těchto odkazů. Používání těchto stránek nesmí mít za následek jakýkoliv smluvní nebo jiný vztah mezi mojí osobou a uživatelem.

Vyhrazuji si právo kdykoliv provádět změny v obsahu a formátu těchto webových stránek.

Porušením těchto podmínek naplňuje skutkovou podstatu padělatelského činu. (Autorský zákon České Republiky zákon č. 121/2000 Sb.)